Policjanci prowadzą czynności w kierunku ustalenia tożsamości mężczyzny
Funkcjonariusze z Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Kutnie prowadzą czynności identyfikacyjne mężczyzny, którego zwłoki zostały odnalezione 9 sierpnia 2026 roku, w Kutnie przy ul. Barei (teren łąk przy rzece Ochni). Osoby, które mogą pomóc w ustaleniu tożsamości mężczyzny proszone są o kontakt z policjantami prowadzącymi sprawę pod nr tel. 47 842 22 74
Zwłoki znajdują się w znacznym stopniu rozkładu co uniemożliwia identyfikację.
Denat ubrany był w koszulę flanelową na długi rękaw w kratę w kolorze czerwono- granatowym, spodnie bojówki w kolorze moro, czarne skarpetki, czarne buty sportowe z białą podeszwą. Posiadał przy sobie plecak w kolorze czarnym, okulary przeciwsłoneczne w kolorze czarnym, etui na okulary w kolorze niebieskim z różowym suwakiem, portfel materiałowy w kolorze czarnym.
Wszelkie informacje, które mogą pomóc w ustaleniu tożsamości mężczyzny prosimy kierować do Dyżurnego Komendy Powiatowej Policji w Kutnie przy ul. Toruńskiej 14, tel. 47 842 21 00 lub policjantów prowadzących czynności w tej sprawie, tel. 47 842 22 74.
Aspirant Katarzyna Wasiak