Komenda Powiatowa Policji w Kutnie

Aktualności


Najczęściej czytane

 1. Kondolencje

  Kondolencje dla rodziny zmarłego kolegi - funkcjonariusza Komendy Powiatowej Policji w Kutnie

 2. Chcesz zgłosić Policji przestępstwo lub wykroczenie? Nie musisz przychodzić do komendy !

  Chcesz zgłosić Policji przestępstwo lub wykroczenie? Nie musisz przychodzić do komendy! Możesz to zrobić przesyłając stosowną informację najlepiej pocztą tradycyjną lub alternatywnie pocztą elektroniczną. Aby Ci pomóc policjanci opracowali wzór takiego pisma. W poszczególnych polach wpisz odpowiednie informacje. Gotowe pismo (wraz z załącznikami) wyślij na adres pocztowy komendy lub komisariatu. Pamiętaj, że możesz to zrobić również drogą elektroniczną. Adresy e-mail znajdziesz na stronie internetowej danej jednostki policji.

 3. Uroczysty apel w Komendzie Powiatowej Policji - wręczono awanse i wyróżnienia dla policjantów oraz funkcjonariuszy Straży Miejskiej.

  28 marca 2017 roku w sali odpraw Komendy Powiatowej Policji w Kutnie odbył się uroczysty apel, podczas którego zostały wręczone akty mianowania na wyższe stanowiska służbowe oraz wyróżnienia dla policjantów za inicjatywę i zaangażowanie w trakcie realizacji czynności służbowych.

 4. Nowy Zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Kutnie

  Nadkomisarz Krzysztof Sztandera jest I- Zastępcą Komendanta Powiatowego Policji w Kutnie. 18 sierpnia Komendant Wojewódzki Policji w Łodzi insp. Andrzej Łapiński uroczyście wręczył I - Zastępcy rozkaz o powołaniu.

 5. Śmiertelny wypadek w gminie Krośniewice

  Kutnowscy policjanci pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Łęczycy wyjaśniają okoliczności i przyczyny tragicznego wypadku do którego doszło 9 września na drodze powiatowej w miejscowości Jankowice. W wyniku zdarzenia na miejscu zginęła 1 osoba.

 6. Nowy kierownik Ogniwa Patrolowo - Interwencyjnego w KPP Kutno

  Wczoraj Komendant Powiatowy Policji w Kutnie nadkom. Krzysztof Szymański wręczył akt mianowania nowemu Kierownikowi Ogniwa Patrolowo - Interwencyjnego asp.sztab. Sylwestrowi Stangreciakowi, życząc samych sukcesów i satysfakcji z pracy na nowym stanowisku służbowym.

 7. POLICJANCI NA TARGACH PRACY

  Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Kutnie wzięli udział w Powiatowych Targach Pracy. Organizatorem targów był Powiatowy Urząd Pracy w Kutnie. Policjanci przygotowali specjalne stoisko, gdzie wszystkie osoby zainteresowane mogły zdobyć informacje na temat specyfiki służby w Policji. Podczas rozmów mundurowi odpowiadali również na różnego rodzaju pytania zadawane przez odwiedzających targi. Rozdawali także ulotki dla kandydatów do służby zawierające kryteria, które musi spełnić każdy przyszły policjant.

 8. O bezpieczeństwie z przedszkolakami

  Po raz kolejny mundurowi odwiedzili przedszkolaków, aby od najmłodszych lat wdrażać u nich bezpieczne zachowania. Dzisiaj policjantka odwiedziła dzieci z Przedszkola Miejskiego nr 16 „Calineczka” w Kutnie. Była to doskonała okazja, aby poprzez zabawę przypomnieć dzieciom o podstawowych zasadach bezpieczeństwa w domu, na podwórku oraz na ulicy.

 9. Powiatowe obchody Święta Policji

  12 lipca 2016 roku w Centrum Teatru Muzyki i Tańca w Kutnie odbyły się Powiatowe Obchody Święta Policji w Kutnie. Podczas uroczystości wręczono rozkazy personalne na wyższe stopnie służbowe.

 10. Wyróżnieni policjanci z kutnowskiej komendy podczas uroczystej zbiórki kadry kierowniczej garnizonu łódzkiego

  25 maja 2018 roku na terenie Oddziału Prewencji Policji w Łodzi odbyła się uroczysta zbiórka kadry kierowniczej garnizonu łódzkiego, w trakcie której ślubowanie złożyli nowo przyjęci policjanci. Wręczono także nagrody laureatom policyjnych konkursów i funkcjonariuszom wyróżniającym się w służbie. Wśród wyróżnionych byli również policjanci z kutnowskiej komendy.

Linki

Tagi

rowerzyści życzenia seniorzy kradzież mrozy akcyza nieletni narkotyki poszukiwany nielegalny tytoń nietrzeźwy kierujący podsumowanie wakacji nietrzeźwi kierujący pomoc dla policjanta wypadek kolejowy motocykle włamanie dzień kobiet KMZB rozbój ślubowanie debata wypadek śmiertelny MSWiA zaginieni zdarzenie drogowe zostań policjantem Zaginniony kradzież rozbójnicza ruch dorogowy turniej piłki nożnej ZAPROSZENIE SWIETO POLICJI pijany kierowca konkurs nielegalne papierosy osoba poszukiwana profilaktyka zamarznięcia bezdomni wypadek dzielnicowi święto policji wypadek drogowy ruch drogowy prewencja kolizja pobicie profilaktyka ruch drogowy bezpieczeństwo oszustwo