Komenda Powiatowa Policji w Kutnie

Rekrutacja

Aktualności

Zobacz SPOT
Zgłoś przestępstwo lub wykroczenie online
Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa w Polsce
Dzielnicowy Bliżej Nas
Sisi - pogromczyni nudy!

Najczęściej czytane

 1. Konferencja -Krajowa Mapa Zagrożeń – Dzielnicowy Bliżej Nas

  27 września 2016 roku w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Kutnie przy ulicy Kościuszki 16 odbyła się konferencja poświęcona „Krajowym Mapom Zagrożeń Bezpieczeństwa” i programowi „Dzielnicowy Bliżej Nas”. Organizatorem spotkania był Komendant Powiatowy Policji w Kutnie nadkom. Krzysztof Szymański przy współudziale Pani Anny Antczak Dyrektor Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Kutnie.

 2. Nowy Zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Kutnie

  Nadkomisarz Krzysztof Sztandera jest I- Zastępcą Komendanta Powiatowego Policji w Kutnie. 18 sierpnia Komendant Wojewódzki Policji w Łodzi insp. Andrzej Łapiński uroczyście wręczył I - Zastępcy rozkaz o powołaniu.

 3. Kondolencje

  Kondolencje dla rodziny zmarłego kolegi - funkcjonariusza Komendy Powiatowej Policji w Kutnie

 4. Śmiertelny wypadek w gminie Krośniewice

  Kutnowscy policjanci pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Łęczycy wyjaśniają okoliczności i przyczyny tragicznego wypadku do którego doszło 9 września na drodze powiatowej w miejscowości Jankowice. W wyniku zdarzenia na miejscu zginęła 1 osoba.

 5. Uroczysty apel w Komendzie Powiatowej Policji - wręczono awanse i wyróżnienia dla policjantów oraz funkcjonariuszy Straży Miejskiej.

  28 marca 2017 roku w sali odpraw Komendy Powiatowej Policji w Kutnie odbył się uroczysty apel, podczas którego zostały wręczone akty mianowania na wyższe stanowiska służbowe oraz wyróżnienia dla policjantów za inicjatywę i zaangażowanie w trakcie realizacji czynności służbowych.

 6. Pamięci poległych policjantów

  Dziś 24 lipca z okazji Święta Policji na cmentarzu w Łaniętach oraz w Woźniakowie Komendant Powiatowy Policji w Kutnie nadkom. Krzysztof Szymański oraz p.o Zastępca Naczelnika Prewencji podkom. Paweł Witczak złożyli na grobach funkcjonariuszy kwiaty upamiętniając ich tragiczną śmierć. Funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Kutnie zginęli 8 maja 2007 roku w wypadku drogowym, w trakcie dojazdu na interwencję.

 7. Zaginiona Justyna Świerczyńska

  Funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Kutnie poszukują zaginionej Justyny Świerczyńskiej. Kobieta wyszła z Placówki Opiekuńczo -Wychowawczej w Kutnie 26 lutego 2017 roku i do obecnej chwili nie nawiązał kontaktu z placówką, ani nie powróciła do miejsca zamieszkania.

 8. Krajowa mapa zagrożeń bezpieczeństwa – w powiecie kutnowskim wpłynęło ponad 1580 zgłoszeń

  Mapy zagrożeń okazała się ważnym i bardzo popularnym narzędziem służącym do identyfikacji i przedstawienia skali oraz rodzaju zagrożeń. To doskonałe źródło wiedzy dla instytucji współodpowiedzialnych za zapewnienie bezpieczeństwa i porządku publicznego. Identyfikacja zagrożeń nie może przebiegać bez uwzględnienia oczekiwań społecznych. Od początku funkcjonowania Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa , czyli od 14 września 2016 roku, na terenie powiatu kutnowskiego mieszkańcy nanieśli 1588 zgłoszeń, na terenie województwa łódzkiego mieszkańcy nanieśli 35 886 zgłoszeń, na terenie całego kraju aż 501 168 . Wszystkie są w odpowiednim terminie weryfikowane głównie przez „gospodarzy” danego terenu czyli dzielnicowych. W przypadku potwierdzenia policja podejmuje działania aby skutecznie wyeliminować lub tez zminimalizować wskazane zagrożenie. Informacje te przekazujemy także zgodnie z właściwością innym służbom i instytucjom.

 9. Powiatowe obchody Święta Policji w Kutnie

  22 lipca 2020 roku w Komendzie Powiatowej Policji w Kutnie odbyły się powiatowe uroczystości Święta Policji. Z uwagi na sytuację związaną z epidemią koronawirusa, tegoroczne święto było obchodzone skromniej niż w minionych latach. Uroczystość ta jak zawsze jest okazją, aby awansować policjantów na wyższe stopnie i wyróżnić najbardziej zasłużonych, a także podziękować policjantom i pracownikom Policji za ich służbę i zaangażowanie.

 10. Odwiedź Krajową Mapę Zagrożeń Bezpieczeństwa

  Ruszył program Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa. To innowacyjne narzędzie, mające służyć głównie poprawie bezpieczeństwa mieszkańców, w wersji pilotażowej funkcjonowało na terenie garnizonu stołecznego Warszawy, Podlasia i Pomorza. docelowo swoim zasięgiem obejmie również cały kraj. „Mapa” jest dostępna na stronie internetowej KGP, a jej obsługa została zaprojektowana tak, aby bezproblemowo, wręcz intuicyjnie mógł z niej skorzystać każdy obywatel. Od września 2016 roku to narzędzie będzie również w rękach łódzkiej policji.

Linki

Tagi

seniorzy debata KMZB pijany kierowca profilaktyka debata zamarznięcia turniej piłki nożnej służby ponadnormatywne mrozy profilaktyka życzenia bezdomni dzielnicowi ruch dorogowy rowerzyści kradzież z włamaniem święto policji Zaginniony narkotyki ruch drogowy bezpieczeństwo dzień kobiet włamanie zostań policjantem kradzież rozbójnicza nietrzeźwy kierujący konkurs zaginieni kradzież prewencja poszukiwany nietrzeźwi kierujący kolizja nieletni wypadek śmiertelny motocykle pobicie oszustwo nielegalny tytoń bójka wypadek ciężkie uszkodzenie ciała zdarzenie drogowe zaproszenie rozbój akcyza nielegalne papierosy MSWiA profilaktyka ruch drogowy ślubowanie