Komenda Powiatowa Policji w Kutnie

Rekrutacja

Aktualności

Zobacz SPOT
Zgłoś przestępstwo lub wykroczenie online
Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa w Polsce
Dzielnicowy Bliżej Nas
Sisi - pogromczyni nudy!

Najczęściej czytane

 1. Zapraszamy na znakowanie rowerów w najbliższy czwartek

  W związku z  trwającym już w pełni sezonem rowerowym Komenda Powiatowa Policji w Kutnie zaprasza wszystkich chętnych do znakowania swoich jednośladów. Już w czwartek 9 lipca w godzinach 9-14 na terenie kutnowskiej komendy przy ulicy Toruńskiej 14 będzie można oznakować swój rower.

 2. Kondolencje

  Kondolencje dla rodziny zmarłego kolegi - funkcjonariusza Komendy Powiatowej Policji w Kutnie

 3. Mając 2, 5 promila kierował autobusem - został obezwładniony przez policjantów

  Policjanci zatrzymali 54 latka, który mając prawie 2,5 promila alkoholu prowadził autobus. Jechał po pracowników, których miał dowieźć do miejsca pracy. Na szczęście godna naśladowania postawa obywatela oraz szybka i stanowcza reakcja mundurowych nie doprowadziła do tragedii. Mężczyzna straci teraz prawo jazdy oraz odpowie przed sądem za swoje nieodpowiedzialne zachowanie. Za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości grozi kara pozbawienia wolności do lat 2. Za niezatrzymanie się do kontroli grozi już do 5 lat więzienia.

 4. Nowy Zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Kutnie

  Nadkomisarz Krzysztof Sztandera jest I- Zastępcą Komendanta Powiatowego Policji w Kutnie. 18 sierpnia Komendant Wojewódzki Policji w Łodzi insp. Andrzej Łapiński uroczyście wręczył I - Zastępcy rozkaz o powołaniu.

 5. Chcesz zgłosić Policji przestępstwo lub wykroczenie? Nie musisz przychodzić do komendy !

  Chcesz zgłosić Policji przestępstwo lub wykroczenie? Nie musisz przychodzić do komendy! Możesz to zrobić przesyłając stosowną informację najlepiej pocztą tradycyjną lub alternatywnie pocztą elektroniczną. Aby Ci pomóc policjanci opracowali wzór takiego pisma. W poszczególnych polach wpisz odpowiednie informacje. Gotowe pismo (wraz z załącznikami) wyślij na adres pocztowy komendy lub komisariatu. Pamiętaj, że możesz to zrobić również drogą elektroniczną. Adresy e-mail znajdziesz na stronie internetowej danej jednostki policji.

 6. Powiatowe obchody Święta Policji

  12 lipca 2016 roku w Centrum Teatru Muzyki i Tańca w Kutnie odbyły się Powiatowe Obchody Święta Policji w Kutnie. Podczas uroczystości wręczono rozkazy personalne na wyższe stopnie służbowe.

 7. Wyróżnienie dla kutnowskiego dzielnicowego

  7 grudnia w auli Komendy Wojewódzkiej Policji w Łodzi odbyła się konferencja dotycząca realizacji programów „ Dzielnicowy bliżej Nas” oraz „Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa „ w województwie łódzkim. Na spotkaniu gościliśmy m.in. Dyrektora Wydziału Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego Łódzkiego Urzędu Wojewódzkiego w Łodzi Pana Krzysztofa Janeckiego, reprezentantów posłanki na Sejm RP Pani Alicji Kaczorowskiej, Komendanta Wojewódzkiego PSP w Łodzi starszego brygadiera Jarosława Wlazłowskiego oraz archidiecezjalnego duszpasterza policji w Łodzi księdza Jacka Syjuda. Była to doskonała okazja do nagrodzenia przez Komendanta Wojewódzkiego Policji w Łodzi insp. Andrzeja Łapińskiego wyróżniających się 23 dzielnicowych z komend miejskich i powiatowych Łódzkiego Garnizonu Policji. Z Komendy Powiatowej Policji w Kutnie wyróżnienie otrzymał st. asp. Łukasz Sroczyński.

 8. Śmiertelny wypadek w gminie Krośniewice

  Kutnowscy policjanci pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Łęczycy wyjaśniają okoliczności i przyczyny tragicznego wypadku do którego doszło 9 września na drodze powiatowej w miejscowości Jankowice. W wyniku zdarzenia na miejscu zginęła 1 osoba.

 9. Uroczysty apel w Komendzie Powiatowej Policji - wręczono awanse i wyróżnienia dla policjantów oraz funkcjonariuszy Straży Miejskiej.

  28 marca 2017 roku w sali odpraw Komendy Powiatowej Policji w Kutnie odbył się uroczysty apel, podczas którego zostały wręczone akty mianowania na wyższe stanowiska służbowe oraz wyróżnienia dla policjantów za inicjatywę i zaangażowanie w trakcie realizacji czynności służbowych.

 10. Ukradł kwiaty warte 6 złotych i chciał przekupić policjantów

  Policjanci z kutnowskiej komendy zatrzymali 55-letniego mieszkańca Kłodawy. Mężczyzna usiłował przekupić funkcjonariuszy w zamian za odstąpienie od czynności służbowych. W ten sposób chciał uniknąć odpowiedzialności za kradzież kwiatów. Teraz odpowie przed sądem nie tylko za wykroczenie kradzieży, ale i przestępstwo usiłowania łapownictwa. Grozi za to kara nawet do 10 lat więzienia.

Linki

Tagi

kradzież konkurs rozbój profilaktyka KMZB motocykle zaproszenie akcyza ruch drogowy debata MSWiA kolizja prewencja poszukiwany nieletni nietrzeźwi kierujący pijany kierowca wypadek nielegalne papierosy ciężkie uszkodzenie ciała kradzież rozbójnicza wypadek śmiertelny zostań policjantem rowerzyści ruch dorogowy dzień kobiet KMZB życzenia bezpieczeństwo nielegalny tytoń profilaktyka debata oszustwo ślubowanie turniej piłki nożnej narkotyki włamanie profilaktyka ruch drogowy ZAPROSZENIE SWIETO POLICJI służby ponadnormatywne seniorzy zdarzenie drogowe Zaginniony bójka profilaktyka nietrzeźwy kierujący zaginieni dzielnicowi święto policji kradzież z włamaniem bezdomni pobicie